Získáte práci, kde se budete dál rozvíjet

Budete společně s námi pracovat na rozvoji naší platformy i jednotlivých řešeních našich klientů. Vaše práce nebude jen rutina. Chuť rozvíjet se a posouvat se dopředu je něco, bez čeho to u nás prostě nejde.
Získáte práci, kde se budete dál rozvíjet

Budete pracovat na projektech pro lokální firmy i velké hráče

Rozhodně nezůstanete u práce pro jednoho klienta. Práce v agentuře vám garantuje to, že se určitě nebudete nudit. U nás si vyzkoušíte práci jak na drobných B2C e‑shopech nebo třeba pro mezinárodní společnosti jako je Miele nebo Tescoma.
Budete pracovat na projektech pro lokální firmy i velké hráče

Tým kolegů, se kterými budete rádi trávit čas i po práci

Společně trávíme čas i po práci. Krom celofiremních snídaní a teambuildingů spolu čas od času zajdeme rádi i na pivo nebo do kina.
Tým kolegů, se kterými budete rádi trávit čas i po práci

Koho právě hledáme?

 • Projektový manager

  Full time

  Nebojíš se komunikace s klientem? Baví tě plánovat práci ostatním? Rozumíš slovům jako Gantt nebo sprint? Pak tady pro tebe máme ideální příležitost ukázat, co v tobě je. Čti dál a staň se jedním z nás.
 • PHP programátor

  Full time / 20-60 tis. Kč

  Umíš nebo chceš umět pracovat s PHP 5.6/7, PHPStorm, MySQL + Doctrine, Gulp, GitLab a Composer? Pojď vyvíjet e‑shopy na míru pro klienty jako Tescoma, Miele, Tisknu levně, Metrostav a další.
 • Asistent(ka) vedení společnosti

  Part time

  Baví Vás různorodá práce, jste pečliví, flexibilní a komunikativní? Jste agilní a nevadí Vám, když se zadání v průběhu mění? Informační technologie Vám nejsou cizí a rádi používáte selský rozum? Pak určitě čtěte dál!